Bebek Odası Takımı Modelleri

Hemen hemen tüm markalar benzer içerikli bebek odası takımları üretmektedir. Bebeğin yanı sıra annenin de kullanabileceği ürünler ve üniteler ile desteklenen mobilya takımları için uygun aksesuar seçenekleri de sunulmaktadır.

Pek çok marka görünümden çok bebeklerin sağlığını ön planda tutarak kaliteli ve hijyenik malzemelere bebeklere zarar vermeyecek mobilya ve aksesuarları üretmeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda bebek odası takımı modelleri bünyesinde anti bakteriyel ürünler, zararlı maddeler içermeyen malzemeler kullanılmakta ve ilerleyen yaşlarında bebeğe zarar verebilecek keskin kenarlı ve hatlı mobilya üretiminden kaçınılmaktadır.

Genellikle bebeklerin dikkatini çekmesi için rengârenk döşenen odaların aksine günümüzde daha sakin ve dingin bir ortam yaratılabilmesi için sade ve klasik bebek odası modelleri tasarlanmakta ve bu modeller yine renkli aksesuarlar yardımı ile hareketlendirilmektedir.

Bebek Odası Takımı Neleri İçerir?

Bebek odası takımı modelleri denildiğinde tüm modellerde temel olarak yatak, yatak koruyucusu, dolap ve şifonyer yer almaktadır. Bunlara ek olarak bazı modellerde anneler için sallanan sandalyeler, mobilyalara uygun lambalar ve alt değiştirme üniteleri ek olarak sunulmaktadır.