Bebek Odası Mobilyalarında Son Trend

Estetik görünüm zenginliğinin yanı sıra klasik ve modern tasarımları ile konforu bir adım daha yukarıya çeken Elina bebek odası, aynı zamanda bebeklerin hijyen ortamında gelişim gösterebilmeleri için ayrıntıları ile sağlıklı bir hayatın ilk basamağını bebeklere kazandırmaktadır.

Bebeklerin Sağlığı İçin Ahşap Mobilya Tercihi

Metal üretimler bebeğe yorgunluk vermekte olup, uyku düzeninin aksamasına neden olmaktadır. Ihlamur ağacından üretimi olan bebek odası ürünleri hiçbir fabrikasyona uğramadan direk el işçiliği üretimler ile bebeklerin zarar görmesine neden olan keskin ve sivri hatlara sahip olmadan son derece üst seviyede kullanım sergilemektedir.

Elina bebek odası, bir bebek odasının ihtiyacı olan tüm gereksinimlerden daha fazlasını içermektedir. Daha uzun yıllar kullanım için tasarlanmış olan yatak, 160 ile 180 cm kadar boya erişebilmekte, bebeğin uyku düzeninde hiçbir aksaklığa yer vermemektedir.

Bebek Odası Mobilyalarında Son Trend

Bebek Odası Mobilyalarında Son Trend

Yüzde 80’i masif ıhlamur ağacından imal edilen elina bebek odası mobilya takımında duvar rafı, şifonyer, oyuncak rafı, karyola, , elbise dolabı ve dinlenme pufu bulunmaktadır.

Standart üstü bir üretim eseri olan elina bebek odası mobilyaları, şık bir görünüm sergilerken aynı zamanda üst düzey beklentilere de kolayca cevap verebilmektedir.