Bebek Odalarında My Baby Brand Zarafeti

Geçmişten beri anneler bebek bekledikleri süre içerisinde, bebekleri için sevimli ve sıcak bir oda hayal eder ve kafalarında tasarlarlar. Onların çeşitli beklentilerine cevap veren My Baby Brand annelere ve anne adaylarına sesleniyor.

EA Mimarlık kuruluşu olan My Baby Brand, modern, klasik, avangarde gibi çeşitli tarzlarda ve konseptlerde bebek odası mobilya ve aksesuarları tasarlamaktadır.  Tasarladıkları mobilyalarda, bebeklerin zarar görmemeleri en ince şekilde düşünülerek tehlikeler ortadan kaldırılmıştır. Bebek ürünlerinden çok önem verilen noktayı görsellikle birleştirerek anne adaylarının hayallerindeki bebek odaları için istedikleri her şeyi düşünerek kullanıma sunmaktadırlar.

Bebek Odalarında My Baby Brand Zarafeti

Bebek Odalarında My Baby Brand Zarafeti

My Baby Brand Bebek Beşikleri

Bebek odalarının en önemli öğesi olan bebek beşikleri modelleri farklı tarzlarda birbirinden sevimli tasarımları ile anne ve babaların beğenisine sunulmaktadır. Bebek beşiği modelleri bebekler için olası tehlikelerden arındırılmış olarak şık, zarif ve aynı zaman şirin modellerde satışa sunulmaktadır.

Bebek beşiklerini tamamlayan dolaplar, özel aydınlatma ürünleri, avizeler, emzirme koltukları, tekstil kategorisinde çeşitli ürünler de koleksiyonlar arasında yer almaktadır.