Milda

Milda bebek odası takımımız daha önce benzeri görülmemiş çizgisiyle asaleti ve konforu temsil ediyor. Küçük prens ve prenseslerinizin yaşam alanlarını çok daha değerli kılacak bu modelimizi sizlerle paylaşmak bizlere gurur veriyor. Milda bebek odası takımımız 80×120 cm yatak, 2-3 veya 4 kapılı dolap, 3 veya 6 çekmeceli şifonyer, alt değiştirme ünitesi, sallanan veya sabit sandalye ve bu takıma özel şık bir aydınlatma elemanı olan lambaderden oluşmaktadır. Bunları takım olarak alabileceğiniz gibi istediğiniz herhangi bir parçayı da  alabilirsiniz.

Bu bebek odası takımımızın, tamamen masif, ıhlamur ağacından yapılmış, el oyması ayrıntılarında patine boya uygulayarak modelimize dömi-klasik bir görüntü kazandırdık. Fakat tamamen masif olan bu bebek odası takımımızda, düz bir boya uygulaması ve sade bir kumaş seçimiyle daha modern bir görüntü de elde edebiliriz. Bebek yatağınızı alırken unutmayın ki  korkuluğu 30 cm aşağıda sabitlemek için sadece düz bir tornavidaya ihtiyacınız olacak.

Çocuğunuz 4-5 yaşına geldiğinde ise yatağın önündeki korkuluğu tamamen kaldırarak daybad olarak daha uzun yıllar kullanabilirsiniz. İsterseniz çocuğunuzun odasındaki serüvenine arkadaşlarıyla oturup sohbet edebileceği bir daybad olarak devam eder. İsterseniz tamamen farklı bir kumaş ve patine uygulamasıyla salonunuzun uygun bir köşesinde şık bir dinlenme koltuğu olarak size hizmetine devam eder.