Elina

Bebek odası takımlarında bazı anne ve babalar klasik, bazıları ise modern bir çizgi tercih ederler. Bu bebek odası takımı yenilikçi bir klasik model. En büyük ve avantajlı özelliği ise bu bebek mobilyasının yatağının ilerleyen yıllarda 160-180 cm. boya kadar uzatılabilmesidir. Bu bebek odası takımında 80×120 cm  olan 2 adet model var. Bütününde el işçiliğinin kullanıldığı yatak başlarının birincisi 80 cm ‘ lik bölümde ikincisi ise 120 cm.lik bölümde yer alıyor. Motifin 80 cm.lik bölümde olduğu yatak, çocuk 4-5 yaşını bitirdiğinde 80×160 ya da 80×180 cm. ebatlara kadar büyütülebiliyor. 120 cm.lik yatak başına sahip olan model ise çocuk 4-5 yaşına geldiğinde 120×160 ; 120×180 hatta 120×200 cm. boya kadar büyütülebilir. Müşterilerimiz bebek karyolası için bizden büyütme işlemi için randevu aldıklarında bu iş ekimiz tarafından keşif hizmetiyle beraber en fazla 7 gün içinde hazırlanarak teslimatı yapılmaktadır.

Biraz da bebek yatağımızın malzemesinden bahsedelim. Modelimizin % 80’i masif ıhlamur ağacından imal ediliyor. Nitekim mağazamıza geldiğinizde bu masif mobilyaların ıhlamur kokusunu hissetmemeniz mümkün değil. Tamamen el işçiliği ve el oyması olan bu modelimizde polyester ya da döküm hiçbir parça bulamazsınız. Bu modelle beraber size ilave olarak bir de kısa korkuluğu , bebeğiniz 2 yaşını geçtikten sonra kullanmanız için hediye ediyoruz. Bu modelle beraber bebek karyolasında açılır kapanır sürgülü mekanizma kullanmıyoruz. Bunun nedeni ise annelerin ve meraklı bebeklerin sistemi kullanırken yaptıkları küçük ihmallerin büyük kazalara dönüşmemesi içindir.

Bu özel bebek mobilyası  takımının  parçaları sırası ile şöyledir; el oyması bir masif  karyola, yine el oyması duvar rafı ve katlı oyuncak rafları, 2, 3 veya 4 kapılı elbise dolabı, 3 ya da 6 çekmeceli şifonyer, uzun bir dinleme pufu, klasik motifli sallanan sandalye, fonksiyonel bir alt değiştirme ünitesi ve bu takıma özel şık bir aydınlatma elemanı olan lambader den oluşur.