Couture

Minik prensesiniz ya da prensiniz masallar diyarını anımsatan Couture Bebek Odası’nda kendisini bu masalın kahramanı gibi hissedecek. Tamamı masif, ıhlamur ağacı, her bir parçası her motifi el oyması olan bu bebek odası takımının renkleri ve el işçiliği Babybrand’in farkını ve kalitesini gözler önüne seriyor.

80×120 cm. ölçüsünde yatak, 2,3 veya 4 kapılı dolap, 2 çekmeceli komodin, 5 çekmeceli çamaşırlık, 4 çekmeceli şifonyerden oluşan Couture Bebek Odası takımının her ayrıntısında titiz çalışmamızı görebilirsiniz. Bu parçaları tek tek veya takım olarak talep edebilirsiniz. Kullandığımız soft renkler bebeğinizin ruhsal gelişimine katkı sağlarken bu renkleri degrade yöntemiyle uygulamamız sizin de göz zevkinize hitap ederek bebeğinizin odasında huzurla vakit geçirmenizi sağlayacak.

Bu modelle beraber size ilave olarak bir de kısa korkuluğu bebeğiniz 2 yaşını geçtikten sonra kullanmanız için hediye ediyoruz. 120 cm’lik yatak başına sahip olan modelimiz çocuk 4-5 yaşına geldiğinde 120×160 ; 120×180 hatta 120×200 cm. boya kadar büyütülebilir. Müşterilerimiz bizden büyütme işlemi için randevu aldıklarında bu iş ekimiz tarafından keşif hizmetiyle beraber en fazla 7 gün içinde hazırlanarak teslimatı yapılmaktadır.